Penziony v Msida

Ubytování v Msida v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Msida. Většina penzionů v Msida se od hotelů v Msida liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Msida.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Luxury Msida Circle Suites 

Foto: Luxury Msida Circle Suites
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
84 %

Luxury Msida Circle Suites is a guesthouse situated in Msida and offers accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Rooms at this guesthouse are air conditioned and have either a private or shared bathroom.


2. Centre Point 

Foto: Centre Point
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
89 %

Set in Msida, Centre Point features free WiFi, and guests can enjoy a shared kitchen, lounge and terrace. Rooms at Centre Point come with air conditioning and a private or a shared bathroom. Valletta is 2.4 km from the homestay.


3. Urban Living 

Foto: Urban Living
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
87 %

Located in Msida in the Malta region, Urban Living features accommodation with free WiFi. A balcony with city views is offered in all units. Guests can also relax in the shared lounge area. Valletta is 5 km from the homestay.


4. Fantasy 

Foto: Fantasy
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Set in Msida, Fantasy offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: